pratikisinma.com | Elektrikli Isıtıcılar
 
Pratik Isınma
      Isınma Çözümleri     

     Akıllı Isıtılar    

 

     Alternatif Isıtıcılar    

 

     Teknoloji & Tasarım

 
 
 

Hakkımızda

Mastaş A.Ş. ; 1976 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde otomotiv yan sanayine hidrolik, eksantrik presler, özel kaynak makinaları, otomotiv ana sanayine seri sac parça ve sac kalıplar üretimi amacıyla kurulmuştur. Halen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde radyatör ve otomotiv sanayine yönelik 10.000 m2 ve 3000 m2 lik iki ayrı fabrikada faaliyetine devam etmektedir. 1986 yılından itibaren “Mastaş” markası ile Dilimli çelik kalorifer radyatörü, Elektrikli yağlı radyatör ve Trafo radyatör üretimleri gerçekleştirmiş, 1993 yılından itibaren ise panel radyatör üretimine başlamıştır. Mastaş; çeşitli tipte panel radyatör, havlu radyatör, kromajlı havlu radyatör ve vanadan oluşan ürün portföyünü yurt içindeki geniş bayi ağı ile müşterilerine sunmaktadır.

2007 yılında devreye alınan toz boya üretim tesisi ile panel radyatörde yıllık 1.000.000 mt. üretim kapasitesine ulaşmıştır . 2004 yılında tasarım patenti alınan ve 2006 yılında Türkiye ‘nin ilk yerli üretimi olarak piyasaya sunulan Mastaş plakalı ısı eşanjörlerinin 4.model çalışması 2010 yılında bitirilmiştir.Elektrikli ısıtıcılar pazarında hedef büyüten Mastaş, yürütmekte olduğu elektronik ve yazılım destekli çalışmalarını yeni nesil elektrikli ısıtıcılar üzerinde geliştirerek çıkarttığı yeni modelleri ilk kez 2010 Sodeks Isıtma ve Soğutma fuarında tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Bursa’da birçok defa ilk 250 sanayi kuruluşu listesi içerisine giren Mastaş, %100 müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkesine tam bağlılıktan hareketle bilgili, özverili ve tecrübeli çalışan kadrosuyla ülkenin ve ülke insanının gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlamayı, uluslararası arenada ismini güçlendirmeyi ,rekabete açık, yenilikçi kimliğiyle hitap ettiği sektörlerde lider firma olmayı hedefleri arasında tutmuştur.


Sizleri de Aramıza Bekliyoruz
Teşekkürlervigoradiator.com Ekibi.

 
Yazarlarımız
 
Elektrikli Isıtıcılar
 
  Isınma Çözümleri (Arşiv'den)
 
Elektrikli Konvektör IsıtıcılarElektrikli Konvektör Isıtıcılar
 
   Konvektörler, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güve...

Yazının devamı
Servis Sağlayıcı
 
  E-Posta Bültenimize Katılın
 
Bültenimize hemen abone olun, tüm
yeni servis sağlayıcı haberleri, günlük olarak 
e-posta adresinize gelsin.
 
 
Isınma Çözümleri
Akıllı Isıtıcılar
Alternatif Isıtıcılar
Teknoloji&Tasarım
 
Servis Sağlayıcı
 
Pratik Isınma
 
  En Çok Okunan Haberler
 
Servis Sağlayıcı
 
  
Yazar Girişi    |    Yazar Başvurusu Deneme Makalenizi Gönderin    |    Bize Ulaşın
       
Haber Kategorileri

Pratik Isınma Haberleri
 
Elektrikli Isıtıcılar
 
Alternatif Isıtıcılar
 
Teknoloji Haberleri
Kurumsal

Yazarlarımız
 
Pratikisinma Hakkında
 
Bize Ulaşın
Pratik Isınma

Yazar Girişi
 
Yazar Başvurusu
 
Deneme Makalenizi Gönderin
 
Sitenize Ekleyin
 
RSS Yayını
Sosyal Medya

Sosyal medyada bizi takip edin, tüm haberlerimizden anında haberdar olun.